שתף עם חבר

מדוע תמונות לא מספיקות על מנת להתרשם מנכס?

גם אתם מעוניינים לחפש דירה חדשה באזור הקריות? ברכות חמות! רגע לפני שגם אתם תצאו לדרך, שבסופה תוכלו להחזיק מפתח לדירה החדשה, כדאי שגם אתם תהיו ערים לדבר חשוב: תמונות אמנם יכולות מאד לתרום לסינון הראשוני, אך הן בטח לא מספרות לכם את סיפור הנכס במלואו.

ישנם המון אנשים שפוסלים דירות למכירה בקרית מוצקין רק על סמך תמונות. ומהי ההמלצה החמה? לעבוד עם משרד תיווך בקריות, ולבטוח במתווך שבוחר להציג לכם נכסים מסוימים. לעתים, דווקא נכס שאתם לא  הייתם בוחרים להגיע לראות אותו, מתגלה כבעל הפוטנציאל הגדול ביותר!

ובכל זאת, איזה מידע איכותי נותן פרסום נכסים עם תמונות ברשת?

  • התרשמות כללית מנראות הדירה
  • פרטים אודות גודל הדירה ומספר החדרים
  • מחיר התחלתי עבור דירות למכירה בקריות

ומנגד, איזה מידע תמונות לא יכולות להעביר לכם? שימו לב:

תמונות לא מספרות על סביבת המגורים

כשאתם מחפשים דירה עם מתווך, אתם מתרשמים תחילה מהנכסים דרך תמונות באתר הבית. ואכן, מדובר על כלי סינון יעיל ואיכותי, אך חשוב לדעת: לא תמיד התמונות יספרו לכם את הסיפור במלואו. כך לדוגמא, בעת שאתם מתעניינים אודות דירות למכירה בקרית ביאליק. תשומת הלב שלכם מתמקדת על המון דברים, אך לא על סביבת המגורים. כידוע, כשאתם רוכשים נכס, חשוב לכם גם להתרשם מהסביבה בה תגורו. לכן, הגעה פיסית שלכם אל הנכס יחד עם המתווך מבורכת!

כך, אתם יכולים להתרשם עד כמה מדובר על שכונה מתפתחת, האם יש בה מוסדות לימוד, קופות חולים, גני שעשועים, תחנות אוטובוס וכדומה.

תמונות לא ישקפו את גודל הדירה

אז נכון, כשאתם נחשפים למודעה פרסומית אודות דירות למכירה בקרית חיים, אתם גם יכולים לדעת האם הדירה הרלוונטית היא של 80 או 120 מ"ר. עם זאת, חשוב מאד שתבחנו בעצמכם עד כמה הדירה מרווחת, איך היא מחולקת ומתכוננת. ישנם דברים שתמונה לא יכולה להעביר, ועל מנת להבין באמת את מהו גודלה של הדירה ומהי התחושה בה – אתם צריכים לתאם עם המתווך ולהגיע לראות אותה.

מידת תחזוקת הדירה – רק בלייב

מתווך שמציע לכם שירות תיווך נדלן באזור הקריות, יאתר את הצורך האישי שלכם, ובהתאם יציע לכם נכסים רלוונטים. הטיפ שתקבלו, הוא לא לפסול מראש – אלא לתת הזדמנות לכמה שיותר נכסים. כך, תוכלו לבצע השוואה בין הנכסים השונים, ולהבין מהי התמורה שאתם מקבלים עם כל אחד מהנכסים. שימו לב: אחד הדברים שתמונות לא יוכלו להעביר לכם, הוא עד כמה הדירה מתוחזקת. רק כשתגיעו לדירה פיסית, תוכלו לראות האם יש צורך בשיפוץ הדירה, בתיקונים, אריחים חדשים, בהחלפת מערכות וכיוצא בזה.

האם לדירה ישנו פוטנציאל שלא רואים בתמונות?

כמו כן, ישנם רוכשים שבוחרים לשנות את הדירה לחלוטין! לכן, על מנת להבין האם יש לדירה פוטנציאל, אתם חייבים להגיע ולראות אותה. תמונות ישקפו בפניכם את מצב הנכס הנוכחי, אך לא את מתיחת הפנים שאתם מתכננים. ישנם נכסים שניתן לשנות בהם את חלוקת דירה – להגדיל ולהקטין חדרים, כמו גם לבצע פיצול ליחידות מגורים שונות, לבצע סגירות במרפסות וכיוצא בזה. אתם מזהים פוטנציאל? בואו עם המתווך לראות את הנכס!

נראות הבניין בו אתם עתידים לגור

נדירות מודעות הפרסום על נכסים שיראו לכם גם את הבניין. מעבר לארבעת הקירות שלכם, הרי שעתיד להיות לכם בית משותף עם יתר הדיירים והוא הבניין בו תגורו. כשתגיעו להתרשם מהנכס, תוכלו להתרשם גם ממבואת הכניסה לבניין, רחבת הלובי, מיקום תיבות הדואר, מספר המעליות, מידת השיפוץ והתחזוק, חדר דיירים וכן הלאה.